NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Oryginalna biżuteria! Ekscytujące premiery!

Oryginalna biżuteria i kolejne jak zwykle ekscytujące premiery!

Oryginalna biżuteria przez nas projektowana to zawsze modna biżuteria autorska, która wciąż ma dla Was nowe i ekscytujące premiery. Jak to możliwe, że nasze nowe bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki zachwycają Was niezmiennie jak wszystkie wcześniejsze wzory? Ponieważ to autorska biżuteria handmade, która zawsze powstaje w naszej wspólnej miłości. Jak to naszej wspólnej miłości? Jaki jest Wasz wkład w nasz intrygujący i oryginalny design autorski? Ponieważ projektowanie to nasza pasja a dokładnie to projektowanie dla Was to nasza pasja i miłość. Dlatego efektem tej miłości i pasji jest zachwycająca Was oryginalna biżuteria i zawsze ekscytujące Was premiery.

Kochamy dla Was projektować choć to ogromne wyzwanie i ogromne emocje. Zawsze chcemy aby tworzona dla Was oryginalna biżuteria autorska była zjawiskiem na najwyższym poziomie a wszystkie premiery stanowiły ekscytujące wydarzenie. Zawsze pragniemy aby to była oryginalna biżuteria i dużo więcej niż ekscytujące premiery. Naszym pragnieniem i celem jest aby nasz nowy design autorski każdorazowo rozkochał Was do tego stopnia aby stał się bestsellerem, klasykiem i evergreenem jednocześnie. W sumie jak do tej pory to nam się to niemal niemożliwe wyzwanie udaje osiągać. Zachwycająca ale przede wszystkim intrygująca biżuteria, ponadczasowa i współcześnie elegancka a zawsze bezkompromisowa biżuteria.

Dlaczego nasza oryginalna biżuteria to wciąż ekscytujące premiery?

Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu w szerokim, interdyscyplinarnym znaczeniu. Teatr, architektura, grafika, tkanina, oryginalna moda, biżuteria. W tylu przestrzeniach tematycznych mieliśmy okazję i szansę działać i odnosić sukcesy przez minione 20 lat. Kiedyś musimy Wam więcej o naszych doświadczeniach opowiedzieć. Powtarzamy to wciąż w niemal każdym wpisie na tym blogu! Między wierszami pojawiają się krótkie opisy naszych doświadczeń jednak wciąż jesteśmy zbyt zajęci projektowaniem dla Was aby napisać porządny, długi i wyczerpujący wpis. Chociaż aby wpis naprawdę wyczerpał ten temat to możliwe, że powinien stać się całkiem obszerną autobiografią! Każde dotychczasowe doświadczenie projektowe wzmocnione naszą wrażliwością tworzy nas i daje szansę aby każde kolejne, nowe wyzwanie wzornicze stało się kolejnym sukcesem. Projektujemy non-stop. Kochamy dla Was projektować. To przywilej i ogromne szczęście ale i niezwykłe zobowiązanie, które zawsze traktujemy z najwyższym skupieniem i gorącą pasją. Może dlatego właśnie nasza oryginalna biżuteria autorska ma dla Was co chwilę nowe ekscytujące premiery.

Niezmiennie zależy nam na Waszym zachwycie. Zależy aby tak działała tworzona przez nas oryginalna biżuteria: autorskie bransoletki, modne kolczyki, oryginalne pierścionki i naszyjniki, które za każdym razem to ekscytujące premiery. Pełni nadziei, że kolejny raz uda nam się Wasz zachwyt wzbudzić z radością i ekscytacją pragniemy Wam przedstawić nasze nowe ekscytujące premiery, które oferuje Wam nasza oryginalna biżuteria autorska. Oto one! Nowa oryginalna moda na najwyższym poziomie. Nowa oryginalna biżuteria i autorski design oraz kolejne gorące nowości dla Was, ekscytujące premiery. Niech Was zachwycą, sprawią ogromną radość i zaintrygują. A Wy i nasza oryginalna biżuteria, nasza autorska moda zachwycajcie sobą świat nosząc nasze ekscytujące premiery. I wszystkie inne wzory, które do tej pory zaprojektowaliśmy dla Was. Kochamy to!

Nasza oryginalna biżuteria i ekscytujące premiery to Wasz zachwyt.

Na pierwszym zestawie zdjęć widzicie następujące nowe bransoletki i nowe naszyjniki według opisu poniżej. Jeśli chcecie zobaczyć szczegóły na temat danego modelu kliknijcie w nazwę a karta produktu otworzy się w nowym oknie.

Pierwsze zdjęcie to srebrna bransoletka AOMORI23. Intryguje i zachwyca bo to subtelnie industrialna bransoletka i szlachetnie minimalistyczna bransoletka jednocześnie. Dowolnie obrócona na nadgarstku wygląda doskonale. To świetny wzór bransoletki unisex. W dodatku to industrialna bransoletka i oryginalny naszyjnik w jednym. Nosisz jak chcesz. Uwielbiamy Was nie tylko zachwycać ale także intrygować i zaskakiwać. W naszym sklepie internetowym z oryginalną biżuterią ten model lekkiej bransoletki dostępnej jako krótki naszyjnik znajdziesz w kategorii naszyjniki AOMORI jako srebrny naszyjnik AOMORI13

Drugie zdjęcie przedstawia krótki naszyjnik FUKUI05. Jak wszystkie nasze wzory to intrygujący i zaskakujący naszyjnik z niespodzianką bo to oryginalny naszyjnik i oryginalna bransoletka w jednym. Minimalistyczny naszyjnik zachwyca swoim szlachetnie industrialnym wzornictwem. W formie oryginalnej bransoletki możesz go znaleźć w naszym sklepie internetowym z autorską biżuterią jako model: czarna bransoletka FUKUI38

Trzecie zdjęcie w górnym rzędzie pierwszego zestawu przedstawia srebrny naszyjnik AOMORI03. Wygląda obłędnie. Jest oryginalny między innymi przez swój industrialny charakter. Współcześnie elegancki naszyjnik ze szlachetnym i subtelnym pazurem. To kolejny model z niespodzianką ponieważ to oryginalny naszyjnik i oryginalna bransoletka w jednym. W formie oryginalnej bransoletki znajdziesz ten model jako srebrna bransoletka AOMORI28

Kochamy dla Was projektować dlatego nasza oryginalna biżuteria to ogrom ekscytujących premier cały czas.

Drugi zestaw zdjęć to przykłady kolejnych gorących nowości a są to następujące nowe bransoletki i nowe naszyjniki:
Lekki naszyjnik, intrygująco i szlachetnie geometryczny naszyjnik AOMORI01. Współcześnie elegancki naszyjnik, który wykonujemy z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Intryguje i zachwyca wszystkich bo to szlachetnie minimalistyczny naszyjnik, który możesz założyć na każdą okazję. Ten oryginalny naszyjnik możesz założyć na wiele sposobów i za każdym razem zachwyca. Także jako zachwycającą, lekką bransoletkę. Tak! To kolejny nasz uniwersalny model z niespodzianką! Kolejny lekki naszyjnik i geometryczna bransoletka w jednym! Jako minimalistyczna bransoletka ten model dostępny jest w naszym autorskim sklepie z modną biżuterią pod nazwą srebrna bransoletka AOMORI24.

Drugi model w tym zestawie zdjęć naszych ekscytujących premier to srebrna bransoletka AOMORI26, która dowolnie obrócona na nadgarstku wygląda świetnie. Ponieważ to doskonały wzór bransoletki unisex dlatego to zarówno oryginalna bransoletka damska jak i industrialna bransoletka męska. Intryguje i zachwyca na każdym nadgarstku.

– bransoletka “FUKUI”06
– bransoletka “AOMORI”27

Oczywiście to tylko wybrane przykłady. Nasz autorski sklep internetowy z modną biżuterią ma dla Was ogromny wybór nowości a wszystkie to oryginalna moda i autorski design. Oglądajcie nasze zachwycające nowe bransoletki, nowe pierścionki, nowe kolczyki i naszyjniki na facebooku. Zobacz i polub nasz profil. Tam się bardzo dużo dzieje.
Zachwytów Wam życzymy i jak zawsze udanych zakupów!
LOVE :)!

Industrialna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. To już kolejny wpis, w którym między wierszami opisujemy naszą aktywność twórczą i projektową dla Was. Wcześniejsze wpisy na naszym blogu, w których możecie poznać istotę, magię oraz intensywność i złożoność działań, które powodują, że nasza oryginalna biżuteria ma dla Was wciąż ekscytujące premiery to: “Modna biżuteria autorska nowości“, “Unikalna biżuteria wkrótce nowości

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy