NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Oryginalna polska biżuteria nowości!
Zobaczcie na zdjęciu to nowości jakie ma dla Was najlepsza polska biżuteria.

Oryginalna polska biżuteria i gorące nowości dla Waszych zachwytów.

Kochani! Nasza oryginalna biżuteria autorska to nasza miłość i nasza ogromna pasja. Ponieważ projektujemy dla Was niezmiennie z miłością i pasją non-stop dlatego oryginalna polska biżuteria ma dla Was nowości nieustannie. Niezmiennie tworzymy dla Was nowe wzory bo nasza ponadczasowo modna biżuteria wzbudza Wasz zachwyt. To oryginalna polska biżuteria – piszecie, dlatego każdego dnia chcielibyśmy wzbudzać Wasz entuzjazm przez czekające na Was nowości. Dodaje nam to skrzydeł w niezwykły sposób.

Znów to zrobiliśmy. Ponieważ znów nie mogliśmy się powstrzymać. W naszym sklepie internetowym z modną biżuterią autorską znowu czeka na Was najlepsza polska moda. Oryginalna polska biżuteria i ogrom nowości. Czekają na Was modne bransoletki, oryginalne pierścionki, modne kolczyki i naszyjniki. Nowe modele już zachwycają w naszym ukochanym butiku autorskim na Powiślu w Warszawie na ulicy Dobra 13. Teraz możecie je zobaczyć i kupić także online w naszym sklepie internetowym z oryginalną modną biżuterią autorską. Nasza współczesna biżuteria autorska rozwija się tak jak i my jako projektanci biżuterii. Rozwija się także tak i jako ludzie się rozwijamy. Rozwój to ruch, zmiana ale jedno pozostało i zawsze pozostanie niezmienne. Oryginalna polska biżuteria, którą dla Was tworzymy to jest i zawsze będzie autentyczna, szczera, szlachetnie minimalistyczna biżuteria i oryginalna biżuteria z ogromną liczbą nowości. Nieustannie.

Zresztą zobaczcie sami. Na zdjęciach powyżej oryginalna polska biżuteria w wybranych nowych wzorach a wszystkie z niech to ekscytujące nowości. Poniżej podajemy w kolejności od lewej strony do prawej nazwy modeli. Jeśli chcecie zobaczyć szczegółowe informacje na temat danego modelu to klikając w jego nazwę otworzycie jego kartę produktu w nowym oknie.

Cała nasza oryginalna polska biżuteria i gorące nowości to Wasz zachwyt i ekscytacja.

– pierścionek NAGANO50

Drugie zdjęcie to szlachetnie proste kolczyki, minimalistyczne kolczyki na każdą okazję. To srebrne kolczyki NAGANO54, które zachwycają minimalistyczną, współczesną elegancją na każdą okazję. Ten model zwraca uwagę swoją lekkością i choć prostym to szlachetnym i zaskakującym wzornictwem.

Miedziany pierścionek NAGANO48 jest niczym współczesna rzeźba. Przestrzenny pierścionek, minimalistyczny pierścionek zaskakuje i zachwyca subtelnie technologicznym minimalizmem i miękką przestrzennością. Tworzy szlachetną w swej prostocie formę, którą można dowolnie obracać dokoła palca ponieważ z każdej strony wygląda doskonale.

Kolejne zdjęcie to zachwycająco geometryczne kolczyki pełne szlachetnych proporcji. Elegancko minimalistyczne kolczyki zwracają na siebie uwagę skalą jednak nie przytłaczają kobiecej twarzy a wręcz ją pięknie eksponują. To duże kolczyki NAGANO58, obok których nie można przejść obojętnie.

Modne bransoletki IZUMO13 to lekkie bransoletki, które mają współczesny i subtelnie industrialny charakter. Ten model widzisz na przedostatnim zdjęciu wśród pokazanych na wstępie tego wpisu na naszym blogu.

Wiszące kolczyki NAGANO55, które oglądasz na ostatnim zdjęciu w tym wpisie na naszym blogu zachwycają bo to minimalistyczne kolczyki na każdą okazję. Jeśli kochasz współczesne kolczyki to mamy dla Ciebie kolejny model z naszych kolekcji, który zachwyci Ciebie. Te szlachetnie proste kolczyki to kolejny dowód jak nasza minimalistyczna biżuteria to ponadczasowo modna biżuteria. Kolejne chwilowe trendy w modzie przeminą a te szlachetnie geometryczne kolczyki nadal będą zachwycać wszystkich dokoła. Jedna z tajemnic jaki nosi w sobie nasz ponadczasowo modny i oryginalny design autorski to dogłębnie przestudiowane i doskonale dobrane proporcje.

Dlaczego nasza oryginalna biżuteria autorska to Wasze zachwyty?

Wszystkie nasze autorskie bransoletki, oryginalne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki projektujemy zawsze z miłością i pasją. Ale oczywiście sama miłość i pasja nie wystarczą aby stworzyć intrygujący i oryginalny design autorski w modzie. To dlatego, że potrzebna jest jeszcze ogromna wiedza w temacie i wieloletnie doświadczenie. I dlatego tak właśnie projektujemy. Niezmiennie bez kompromisów nie szukając odpowiedzi na chwilową modę. Dlatego w naszej pracowni rodzi się oryginalna polska biżuteria a wszystkie nasze nowości to ekscytujące premiery. Oryginalna biżuteria, która jest ponadczasowa i pasuje do każdego stylu. Dlatego pewnie tak bardzo ją kochacie. Choć to nie jedyny powód Waszych zachwytów ale o tym już wiecie sami :).

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza autorska biżuteria w każdej nowej odsłonie Was zachwyca. To dla Was oryginalna polska biżuteria a wszystkie nasze nowości to wyczekiwane wydarzenie. Dodaje nam to skrzydeł tak bardzo! Dziękujemy Wam za tą piękną energię. I zapowiadamy, że oryginalna polska biżuteria zawsze będzie trzymała swój szczególny charakter i wysoki poziom a kolejne nowości wkrótce 🙂
LOVE!

Minimalistyczna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy