NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Nowa modna biżuteria premiery
Na zdjęciu nasze nowe pierścionki, kolczyki, bransoletki i naszyjniki, które pokazują jak nasza nowa modna biżuteria i nasze premiery zachwycają.

Nowa modna biżuteria ma dla Was ekscytujące premiery

Wy już to wiecie bo udowodniliśmy to już tyle razy. Kochamy dla Was projektować. Wasze zachwyty i radość noszenia jaką daje Wam nasza modna biżuteria autorska to dla nas największa radość. I nagroda. Niezmiennie. Ponieważ dla nas to ogromna siła dzięki której nasze skrzydła rozpostarte szeroko. Dlatego pragnienie w nas tak silne aby kolejny raz zaprojektować dla Was nowe wzory i kolejny raz poczuć Wasz zachwyt. I oto są! W naszych kolekcjach znajdziecie ekscytujące premiery bo nasza nowa modna biżuteria powstaje nonstop. Wiemy, że czekacie co nasza nowa modna biżuteria ma nowego w ofercie i zawsze czekacie na nasze premiery. Wiemy bo tak często o tym wspominacie w kontaktach z nami. Dlatego właśnie ponownie i niezmiennie gorące nowości dla Was mamy!

Bardzo często posiadacie prawdziwie ogromne kolekcje. Ponieważ nasza modna biżuteria cieszy Was cały czas a nie tylko przez jeden sezon i w dniu premiery jedynie. Dlatego nasza modna biżuteria autorska towarzyszy Wam każdego dnia nawet gdy miano premiery już utraciła. Bo od powstania danego modelu minęło już sporo czasu.

Nasze modne bransoletki, modne pierścionki, modne kolczyki i naszyjniki nosicie na wszystkie możliwe okazje. O każdej porze dnia i nocy oraz do tak różnych stylizacji. Pokochaliście naszą wrażliwość projektową a to zobowiązuje niezwykle. Tak, projektowanie dla Was to nasza pasja i kochamy to robić choć to bardzo trudne zadanie. Ponieważ to ogromne wyzwanie, któremu towarzyszą zawsze niesamowicie silne emocje. Dlatego zawsze pragniemy i staramy się aby tworzona dla Was nowa modna biżuteria była nie tylko ponadczasowa w dniu premiery. Projektujemy tak aby stawała się zjawiskiem w modzie na najwyższym poziomie. Nigdy nie idziemy na skróty i nigdy nie tworzymy dla Was pobieżnie i w pośpiechu. Zawsze pełni skupienia i szacunku. Tylko tak może powstać nowa modna biżuteria, której kolejna premiera jest tak przez Was wyczekiwana.

Nasze premiery i nowa modna biżuteria to intrygujący, oryginalny, współczesny i unikalny design

Oryginalna biżuteria, o której można jednym tchem powiedzieć, że to współcześnie elegancka biżuteria, intrygująca biżuteria, unikalna biżuteria i ponadczasowa biżuteria. A nade wszystko bezkompromisowa biżuteria. Nowa modna biżuteria, która zachwyca dłużej niż dzień premiery. Tylko taka nowa modna biżuteria nas i Was interesuje a jej premiery są warte Waszych zachwytów. Mamy ogromną nadzieję, ze nasze nowe autorskie bransoletki, nowe autorskie kolczyki, nowe autorskie pierścionki i nowe autorskie naszyjniki zachwycą Was kolejny raz. Właściwie to już się dzieje w naszym ukochanym modnym butiku z oryginalną biżuterią autorską na Powiślu w Warszawie na ulicy Dobra 13. Teraz czas na Wasze zachwyty online. Czas na najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią. Bo najlepsza nowa modna biżuteria na facebooku i jej nowości już zachwycają.

Na zdjęciu powyżej widzicie gorące premiery a nasza nowa modna biżuteria zachwyca niezmiennie

Pierwsze zdjęcie to srebrny pierścionek NAGANO59, który zachwyca swoim mobilnym i geometrycznym charakterem. Lekki i delikatny pierścionek na tym zdjęciu pełen jest współczesnej i subtelnie technologicznej estetyki. W całości wykonujemy go z litej stali chirurgicznej. Właśnie dlatego jego kolor nie będzie ulegał zmianie bez względu na warunki w jakich jest przechowywany i noszony. Możesz w nim brać prysznic, pójść na basen, pływać w morzu. Oczywiście żaden element w tym szlachetnie prostym pierścionku ani każdym innym modelu naszej biżuterii autorskiej nie zawiera elementów uczulających.

Teraz zwróć uwagę na środkowe zdjęcie w górnym rzędzie zdjęć na których we wstępie do tego wpisu pokazujemy jak zachwycająca jest nasza nowa modna biżuteria i nasze premiery. Model na tym zdjęciu to srebrna bransoletka AOMORI34. Ta szlachetnie industrialna bransoletka to oryginalna i współcześnie elegancka bransoletka, która dowolnie obrócona na nadgarstku wygląda doskonale. Obłędny wzór bransoletki unisex. A w dodatku to industrialna bransoletka i oryginalny naszyjnik w jednym. Kochamy Was intrygować i zachwycać. Tę oryginalną bransoletkę założoną jako krótki naszyjnik możesz zobaczyć również na środkowym zdjęciu w dolnym rzędzie.

Wiszące kolczyki NAGANO60, które widzisz na trzecim zdjęciu w górnym rzędzie to kolejny model, który pokazuje jak nasza nowa modna biżuteria i nasze gorące premiery zachwycają. Te minimalistyczne kolczyki, które kobiety już tak bardzo pokochały to nie tylko współcześnie eleganckie kolczyki. To także szlachetnie geometryczne i subtelnie industrialne kolczyki. Zachwycające lekkie kolczyki, które prezentujemy na tym zdjęciu to prosta ale szlachetna forma. Stworzyliśmy ją z elementów o precyzyjnie dobranych proporcjach.

Projektujemy dla Was nonstop dlatego nasza oryginalna biżuteria autorska wciąż zaskakuje

Dolny rząd rozpoczyna zdjęcie, na którym widzisz srebrne kolczyki NAGANO59. To kolejny model, który zaprojektowaliśmy dla Was ostatnio. Jak wszystkie nasze premiery pokazuje jak niezmiennie intrygująca i zachwycająca jest nasza nowa i ponadczasowo modna biżuteria. Lekkie kolczyki, szlachetnie geometryczne kolczyki i subtelnie industrialne kolczyki. To współcześnie eleganckie kolczyki, które doskonale pasują do każdego stylu i na każdą okazję.

Na wstępie do tego wpisu pokazujemy nasze nowe modele, które pokazują jak nasza modna biżuteria cały czas intryguje a nasze gorące premiery ekscytują i zachwycają niezmiennie. Wśród nich ostatnie zdjęcie to srebrny pierścionek NAGANO58. Delikatny pierścionek pełen współczesnego, subtelnie industrialnego charakteru wykonujemy z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Intrygująco i zachwycająco mobilny i geometryczny pierścionek nie tylko ma najwyższą wartość estetyczną ale jest też bardzo lekki i wygodny dlatego przyjemny w noszeniu. Ten model to nasz intrygujący i oryginalny design autorski. Kolejny dowód, że nasze autorskie pierścionki to współczesne pierścionki i oryginalne pierścionki, które zachwycają wszystkich.

Oczywiście nasz sklep internetowy z modną biżuterią ma dla Was jeszcze więcej nowości. Jednak nie tylko nowości tam znajdziecie bo czekają tam na Was nasze evergreeny i bestsellery czyli najlepsza oryginalna modna biżuteria zachwycająca w każdym sezonie, którą zaprojektowaliśmy do tej pory a którą tak bardzo pokochaliście. Macie już duży wybór naszych unikalnych i autorskich wzorów a będzie jeszcze więcej bo projektujemy dla Was non-stop. Wszystko dla Waszych zachwytów.
LOVE!

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Jeśli korzystasz z social media, to warto dołączyć do nas. Polub i śledź nasze kanały, bo tam bardzo często w pierwszej kolejności pojawia się nasza nowa modna biżuteria i najpierw tam pokazujemy nasze gorące i ekscytujące premiery. Możesz sprawdzić na przykład nasz profil na fb bo też na facebooku zachwyca najlepsza modna i oryginalna biżuteria autorska, którą dla Ciebie projektujemy.
Z całą naszą miłością i pasją.

Jeśli chcesz zobaczyć inne nasze zachwycające premiery i przekonać się jak nasza nowa modna biżuteria intryguje i zachwyca niezmiennie to przeczytaj więcej na naszym blogu. Zobacz wpisy: “Nowe złote pierścionki autorskie“, “Oryginalna biżuteria ekscytujące premiery“, “Oryginalna polska biżuteria nowości

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy