NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Najlepsza biżuteria na 2023 rok
Najlepsza biżuteria na 2023 rok życzy Wam wszystkiego co najlepsze

Najlepsza biżuteria na 2023 rok życzy Wam wszystkiego co najlepsze

Stało się! Kolejny rok minął. Następny przed nami. Co się wydarzyło? A co przed nami? Przed nami z pewnością najlepsza biżuteria na 2023 rok. Ponieważ będzie Was intrygować, zaskakiwać i zachwycać niezmiennie. Bo niezmiennie nasze autorskie bransoletki, lekkie kolczyki, oryginalne pierścionki i naszyjniki projektować będziemy dla Was z miłością i pasją. Czy to znaczy, że niewiele zmieni się w tym nowym roku? Bynajmniej. Zanim jednak uchylimy Wam rąbka tajemnicy naszych noworocznych postanowień zerknijmy jeszcze przez chwilę wstecz.

Miniony rok był szczególny i wyjątkowy. Jak chyba każdy z dotychczasowych 🙂 Najlepsza biżuteria na 2023 rok z pewnością sprawi, że ten nowy będzie równie wyjątkowy

Tworzymy i projektujemy dla Waszych zachwytów. To one są dla nas zawsze największą nagrodą. Napisaliśmy to już wiele razy. I jeszcze wiele razy napiszemy. Nie tylko Wy uwielbiacie gdy w najlepszy modny butik w Warszawie i nasz sklep internetowym z modną biżuterią mają dla Was nowości. My też. Bo to szansa na kolejne Wasze zachwyty i radość Waszą. Choć z przyczyn ważnych w minionym roku mieliśmy mniej czasu na projektowanie, mimo to pojawiły się w naszych kolekcjach nowe modele. I kolejny raz udowodniliśmy, że jeśli chodzi o oryginalny design w modzie to mamy wiele do powiedzenia. Kolejny raz okazało się, że chcecie tego co mamy do powiedzenia nie tylko słuchać. Ponieważ efekt naszych działań czyli nasze autorskie bransoletki, autorskie kolczyki, pierścionki autorskie i naszyjniki chcecie i kochacie nosić. Tak bardzo jesteśmy szczęśliwi, że nie tylko kochacie nasze bestsellery. Bo nasze zeszłoroczne gorące nowości też. A oto kilka z nich.

Miniony rok to kolejne gorące nowości, które już stają się bestsellerami bo to oryginalna i modna biżuteria a zanim najlepsza biżuteria na 2023 rok przyniesie kolejne nowości…

Oryginalne kolczyki NAGANO80 to model, który już znacie. Tym razem zaprojektowaliśmy go również z miedzi. I jak w przypadku wcześniejszej wersji z mosiądzu również stworzyliśmy dwa rozmiary tego niesamowitego modelu. Mniejszy to oryginalne kolczyki NAGANO81. Intrygują i zachwycają Was. Wiemy bo dostajemy od Was ogrom opinii. I gdy odwiedzacie nasz modny butik autorski to widzimy jakie na Was robią wrażenie. I jakie zachwyty wzbudzają. Ten model, a dokładnie jego wcześniejsza wersja z mosiądzu, został doceniony jeszcze w inny sposób. Choć oczywiście Wasze zachwyty są dla nas najważniejsze to wyróżnienie też jest dość szczególne bo medialne. A medialne ponieważ oryginalne kolczyki NAGANO77 zagrały w serialu “Tajemnica zawodowa“. Jeśli chcecie zobaczyć jak zjawiskowo ten model kolczyków wygląda na ekranie to zobaczcie na przykład ten fragment 4 odcinka. Albo fragment odcinka 7. Model tych kolczyków w mosiądzu również wykonujemy w mniejszym rozmiarze. To oryginalne kolczyki NAGANO78.

Motyw spinacza pojawił się w modelach naszej biżuterii autorskiej nie tylko w oryginalnych kolczykach. Ponieważ stworzyliśmy dla Was również oryginalne naszyjniki z tym motywem. To długi naszyjnik AOMORI11 oraz długi naszyjnik AOMORI17. Oba model są niesamowite nie tylko ze względu na oryginalny, intrygujący i zaskakujący design w najlepszym wydaniu. Ponieważ oba oryginalne naszyjniki można nosić nie tylko na szyi bo również na nadgarstku. Dlatego, że każdy z nich to także oryginalna bransoletka. Ponadto wisiory z tych oryginalnych naszyjników można nosić wpięte w ubranie jako zachwycające i współczesne broszki.

Wszystkie nasze nowe bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki zachwycają Was

Szlachetna prostota o precyzyjnie dobranych proporcjach jest ponadczasowa. Dlatego zachwyca zawsze. Bo bez względu na chwilowe trendy. Oto przykład. Kolejna gorąca nowość z zeszłego roku, którą pokochaliście. Szlachetnie prosty pierścionek NAGANO72. Jest niesamowity. Imponuje swoją formą i zachwyca. Ponieważ to szlachetnie współczesny pierścionek i elegancko minimalistyczny pierścionek. O niebanalnej i ponadczasowej elegancji. Dlatego jesteśmy pewni, że nie przestanie Was zachwycać Najlepsza biżuteria na 2022 rok to bez wątpienia najlepsza biżuteria na 2023 rok. A jeśli podoba Wam się ten wzór ale nie jesteście pewni tego, że zachodzi na sąsiedni palec to mamy dla Was alternatywę. Zobaczcie model: złoty pierścionek NAGANO11. Lub jego wersję z miedzi: miedziany prosty pierścionek NAGANO23.

W zeszłym roku swoją kontynuację miały też motywy, które zachwycają Was i które kochacie już od wielu lat. To na przykład nowe, zjawiskowo geometryczne pierścionki i mobilne pierścionki z kolekcji NAGANO albo szlachetnie proste naszyjniki, długie naszyjniki a jednak z możliwością dowolnej modyfikacji, lekkie naszyjniki z kolekcji NAGANO. Zobaczcie choćby: pierścionek geometryczny NAGANO71 lub pierścionek geometryczny NAGANO70. Albo geometryczny naszyjnik damski NAGANO25. Pierwsze wzory ze wspomnianych kolekcji stworzyliśmy wiele lat temu. Może nawet około 10 lat wstecz. Szok prawda? A jednocześnie duma, że estetyka, którą znaleźliśmy tak dawno wciąż jest aktualna i modna. Nasze wzornictwo nie traci z czasem na wartości. Nie dewaluuje się. Dlatego wierzymy. Nie, dlatego jesteśmy pewni, że nasza ponadczasowo oryginalna i modna biżuteria autorska to będzie najlepsza biżuteria na 2023 rok.

Oczywiście powyższe modele to nie wszystkie gorące nowości naszej biżuterii autorskiej, które zaprojektowaliśmy dla Was w zeszłym roku. Ale nie będziemy ich wszystkich opisywać. Nie sposób. Bo jest ich zbyt wiele. Zapraszamy, pozostałe odkryjcie sami tu: https://detoxdesign.pl/nowosci/

Najlepsza biżuteria na 2023 rok to niezmiennie nowa biżuteria bo projektujemy dla Was nieustannie

Nowości, o których wspomnieliśmy powyżej to tylko kilka ostatnich modeli. I oczywiście to nie wszystkie gorące nowości jakie dla Was stworzyliśmy w zeszłym roku. Ponieważ kochamy dla Was projektować. Bo z miłością i pasją projektujemy dla Was nieustannie. Dlatego w zeszłym roku gorących nowości pojawiło się oczywiście zdecydowanie więcej. Pisaliśmy już o nich na naszym: blog, biżuteria, moda, sztuka. A wpisy, w których opisywaliśmy pozostałe nasze zeszłoroczne nowości to:
– “Oryginalna modna biżuteria nowości
– “Nowa modna biżuteria premiery
– “Nowe złote pierścionki autorskie
– “Oryginalna polska biżuteria nowości
– “Oryginalna biżuteria ekscytujące premiery
Jak widzicie sporo tych wpisów a i tak nie wszystkie nasze obłędne, zeszłoroczne nowości udało nam się w nich opisać. Ponieważ projektujemy dla Was tak intensywnie.

Miniony rok to były też trudne chwile ale jesteśmy silni i waleczni

Tak. Rok 2022, który właśnie się zakończył też przyniósł nam chwile trudne. I choć dotyczą one naszego stada i naszej prywatności to napiszemy o nich. Ponieważ miały też wpływ na naszą autorską biżuterię. Na nas jako projektantów. I na nasze projektowanie. 2022 rok rozpoczął się dla nas w jeden z najgorszych możliwych sposobów bo zmarł nasz ukochany Sznureniu. Odwiedzający nasz butik autorski w Warszawie mieli okazję go poznać bo zawsze był z nami w naszym butiku autorskim i w naszej pracowni. Był nie tylko integralną częścią naszego prywatnego świata ale też osobowością naszej marki 🙂 Wszyscy się nim zachwycali i wszyscy go kochali. Nic dziwnego. Zawsze elegancki, mądry, wrażliwy…

Z jednym z nas spędził 18 lat a z nami wspólnie ponad 10 lat. Miał dla nas niezmierzone pokłady miłości, czułości i radości. I nie kończącej się życiodajnej energii. Wzór do naśladowania. Choć teraz biega szczęśliwy gdzieś w niebie to tęsknota z nim nadal wielka. Ona nigdy nie przeminie. Można się tylko nauczyć z nią żyć. Wdzięczność i pamięć niewiarygodnej ilości szczęśliwych i radosnych chwil z nim spędzonych pomaga. Sznureniu w swoim pięknie czeka na Was. Zobaczcie sami. Zajrzyjcie na kanał detoxdesign na youtube.

Współodczuwanie i oryginalna biżuteria autorska?

Ale wtedy żałoba nasza i smutek były ogromne. I to nie tylko nasza. Bo Reza i Fela tęskniły za nim równie mocno. To niesamowite jak zwierzęta przywiązują się do siebie nawzajem. Jak się kochają. I jak czują stratę i żałobę. Nasza kotka babcia Fela spędziła z nim 18 lat ale Reza poznała go raptem pół roku wcześniej. I to w trudnych okolicznościach.

Bo Rezę uratowaliśmy pozostawioną przez kogoś bez serca w lesie. Miała niesamowite traumy i lęki. Ogromna nasza praca, wysiłek i miłość przywróciły jej radość życia. Ale to Sznureniu właśnie najbardziej pomógł nam zaopiekować się Rezą. Najlepiej pokazał jej i oswoił ją z bliskością, ciepłem, dotykiem. Jak oni się wtulali w siebie śpiąc! I to Sznureniu oswoił Rezę z falami Bałtyku. Dzięki niemu przestała się bać a wręcz pokochała morze. To długa i piękna historia psiej miłości i kiedyś pewnie Wam ją opowiemy. Po śmierci Sznurenia poczucie straty u Rezy było niewyobrażalne. Robiliśmy wszystko aby pomóc jej przejść przez jej żałobę. Z czasem było coraz lepiej ale cień pozostawał.

Aż w końcu pojawiła się Ona!

Sasanka! Sasi! Adoptowaliśmy ją ze schroniska i choć była małym szczenięciem to już los jej nie rozpieszczał. W schronisku bardzo ciężko chorowała na parwowirozę i było bardzo źle. Czekaliśmy na nią. Modliliśmy się o nią. Ciągle na gorącej linii ze schroniskiem dopytując o jej zdrowie. Ale Sasi jest super waleczna i nie poddaje się. Wygrała! A teraz dając ogrom tego co tylko najlepsze współtworzy nasze cudowne stado. A Reza ma najlepszą siostrę na świecie. Sasi zresztą też ma najlepszą siostrę na świecie 🙂 Dwa żywioły. Dwie bomby miłości. Dwa owczarki belgijskie malinois. I to z traumatyczną przeszłością. Kto zna tę rasę to wie jakie to wyzwanie i bez tych traum. Potrzeba było ogromu energii, cierpliwości, czasu i zdobycia potężnej dawki wiedzy o behawiorystyce psów. Warto się nie poddawać. Warto wierzyć. Były chwile nie łatwe ale teraz jest pięknie.

Ale dlaczego właściwie o tym piszemy tu na blogu bo czy to nie jest blog o modzie, biżuterii i sztuce?

Trochę dlatego, że jesteście nam bliscy i chcemy się z Wami dzielić naszym światem. Jednak również dlatego aby wyjaśnić dlaczego w minionym roku było trochę mniej nowości. Choć i tak było ich wciąż na tyle dużo, że nie zauważyliście nawet, że mieliśmy mniej czasu na projektowanie. A dokładniej na wdrażanie nowych wzorów i nowych kolekcji. Bo projektujemy dla Was nonstop. Dosłownie. Bo nigdy nie znamy dnia ani godziny kiedy w naszych umysłach nie rozpoczyna się twórczy proces. Wtedy studiujemy nasze pomysły, szkicujemy je. W pracowni mamy tych szkiców ogrom.

Jednak droga od pierwszej zajawki pomysłu w naszych umysłach do finalnego modelu, który pojawia się modnym butiku autorskim a potem sklepie internetowym jest długa. Dlatego, że wszystko odbywa się w miłości, pasji i szacunku dla Was i dla naszej biżuterii. Dlatego też, że korzystamy z naszej ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w projektowaniu. Stąd wiemy, że stworzenie uniwersalnej i szlachetnej, niemal oczywistej prostoty wcale nie jest łatwe i szybkie. To fascynujące. Koniecznie naszym aktom twórczym i temu jak powstaje nasza oryginalna biżuteria autorska poświęcimy niejeden wpis na naszym blog biżuteria moda sztuka. Tymczasem wierzymy, mamy nadzieję, pragniemy i obiecujemy, że najlepsza biżuteria na 2023 rok pojawi się dla Was w jeszcze większej ilości nowych modeli. Intrygujących. Zaskakujących. I zachwycających Was niezmiennie.

Nasza oryginalna biżuteria autorska to najlepsza biżuteria na 2023 rok ponieważ dostaje tak wiele Waszych wspaniałych opinii

To musi być najlepsza biżuteria na 2023 rok dlatego, że w minionym roku tak hojnie obsypaliście nas ogromną liczbą tak zachwycająco pozytywnych opinii. I to nie tylko mamy na myśli te, które zbiera dla nas niezależna agencja Trustmate, a które możecie zobaczyć w naszym sklepie internetowym w zakładce: opinie Trustmate. Ponieważ wspaniałe opinie dostajemy również na mapach Google, gdzie najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią w Warszawie ma swoją wizytówkę. Tam możecie je przeczytać. A o opiniach o naszej biżuterii autorskiej zbieranych przez agencję Trustmate napisaliśmy też kilka wpisów. Na przykład: “Modna biżuteria sprawdzone opinie“, “Modna biżuteria opinie Klientek” i “Biżuteria autorska sprawdzone opinie

No i były też momenty spektakularne medialnie 🙂

Nie. Nie mamy tak zwanego parcia na szkło. I kompletnie nie interesują nas ścianki i czerwone dywany. Dla nas największą nagrodą jest Wasz zachwyt jaki zyskuje noszona codziennie autorska biżuteria, którą dla Was projektujemy. Choć oczywiście publikacje w mediach dają radość. Albo fakt, że nasze industrialne kolczyki zachwycają w serialu telewizyjnym. O czym już wcześniej w tym wpisie wspominaliśmy. W minionym roku miało miejsce jeszcze jedno szczególne wydarzenie.

Nawet traumatyczne doświadczenia można zmienić w dobro a jak jeszcze uczestniczy w tym nasza oryginalna biżuteria autorska to jesteśmy jeszcze bardziej zachwyceni

Pamiętacie skażenie Odry? To straszne co się wydarzyło. Jednak w tym dramacie stała się też rzecz piękna. Bo w imieniu umęczonej i zdewastowanej przyrody, w imieniu tych wszystkich udręczonych i zamordowanych ryb zabrały głos cztery niezwykłe artystyczne osobowości. Stworzyły “Głosy rzeki”. Cykl koncertów niezwykły nie tylko przez temat, któremu są poświęcone. Bo także przez ich formę. I wielką wrażliwość oraz talent ich twórców. A my mieliśmy ogromny zaszczyt i radość zaprojektować i wykonać oryginalną biżuterię na sceniczne występy artystów. Część z Was była na koncertach i widziała efekt naszych działań projektowych. Dotarły do nas głosy zachwytu. Nie tylko nad koncertami. Bo również w tej formule i scenicznej przestrzeni nasza oryginalna biżuteria autorska zachwyciła Was. A kto nie mógł brać udziału w koncertach zachwycał się zdjęciami z koncertów, które pokazaliśmy w social media. Dlatego warto odwiedzać detoxdesign na facebooku 🙂 A zdjęcia z koncertów mogliście zobaczyć na przykład TU.

Już na zdjęciach widać, że to niezwykłe wydarzenie artystyczne o szczególnym charakterze i klimacie. W rzeczywistości robi jeszcze większe wrażenie. Potwierdzamy ponieważ byliśmy na generalnej próbie otwartej. Dlatego szczególnie czekamy na warszawski koncert, który w styczniu odbędzie się w Ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy. A na całej trasie koncertowej zachwyca nie tylko dźwięk, słowo i obraz. Bo zachwyca także nasza oryginalna biżuteria autorska. Ponieważ możecie zobaczyć nasze lekkie kolczyki autorskie i nasz minimalistyczny pierścionek autorski. To modele: wiszące kolczyki NAGANO76, złote kolczyki NAGANO72 oraz długie kolczyki NAGANO13. A ten minimalistyczny pierścionek to prosty pierścionek NAGANO72.

Najlepsza biżuteria na 2023 rok to nasza ponadczasowo modna biżuteria autorska

Tak! Nasza oryginalna biżuteria autorska to będzie niezmiennie najlepsza biżuteria na 2023 rok. I jak przez te wszystkie dotychczasowe lata to będzie ponadczasowo modna biżuteria. Ponadczasowo ponieważ wbrew i ponad chwilowo obowiązującymi trendami. Bo te trendy przeminą a nasza autorska biżuteria pozostanie modna. Dlatego, że to uniwersalna biżuteria, która zachwyca szlachetną prostotą. A taka nigdy nie przemija. W dodatku pasuje do wszystkiego i na każdą okazję.

Obiecujemy to Wam. To będzie wspaniały rok! Bo niezmiennie będziemy dla Was projektować z miłością i pasją oraz naszą ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. A ponieważ jak zwykle będziemy projektować dla Was nonstop dlatego w tym nowym roku również będzie czekała na Was nowa biżuteria! Planujemy też kolejne nasze zjawiskowe fotograficzne sesje wizerunkowe. No i niespodzianka! Pojawi się też video! Czujecie ciarki? My bardzo. Będzie się działo.

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN