NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Modna bransoletka męska. Hej! Jesteśmy w ElleMAN! :)

Modna bransoletka męska to nasza obłędna biżuteria unisex

Nasza oryginalna biżuteria jest dla każdego ponieważ to obłędna biżuteria unisex. Tak, oto nasza autorska modna bransoletka męska. Hej! Jesteśmy w ElleMAN!
Kochani! Projektujemy z miłością. Nasza intrygująca biżuteria autorska tworzona jest dla Was. To nasza praca i jednocześnie nasza ogromna pasja. Doskonała mieszanka. Zwłaszcza, że za nasze twórcze działania jesteśmy cudownie nagradzani. Największa nagroda, największa radość i duma to oczywiście Wasz zachwyt nad wzorami oryginalnej biżuterii, które tworzymy. Powtarzamy to niezmiennie przy każdej możliwej okazji. Wasze pozytywne opinie a tak wiele ich dostajemy i radość z jaką nasza współczesna biżuteria autorska jest przez Was noszona to dla na niezwykła siła. Niesamowity wiatr w żagle. Dodatkowo projektowane przez nas wzory doceniane są niesamowicie przez profesjonalistów, których specjalnością jest moda. Najważniejsze stylistki i styliści cyklicznie wybierają wzory z naszych kolekcji i co chwila nasza autorska biżuteria pojawia się w najważniejszych magazynach modowych w Polsce. Tak, oczywiście cieszymy się z tych publikacji i je doceniamy. Jesteśmy z nich dumni. Ale znów najważniejsze jest to, że Wy możecie z jeszcze większą radością i dumą nosić nasze modne bransoletki, intrygujące naszyjniki, oryginalne pierścionki i modne kolczyki.
Z ogromną radością informujemy Was, że tym razem została doceniona nasza bransoletka unisex z kolekcji “FUKUI” i pojawiła się w jesiennym wydaniu magazynu ElleMAN. Kolejny raz ogarnia nas ogromna duma i radość, którą pragniemy przeżywać z Wami. Oryginalna bransoletka, która pojawiła się w jesiennej edycji ElleMAN to model “FUKUI’23 i to model na każdy nadgarstek ponieważ to również świetna bransoletka męska. To model bransoletki, który zachwyca minimalistyczną, współczesną elegancją na każdą okazję. Ta zawsze i ponadczasowo modna bransoletka męska jest w szlachetny sposób industrialna i przy swojej oryginalnej elegancji ma jednocześnie charakterystyczny pazur. Ta ponadczasowo modna bransoletka pojawiła się magazynie modowym adresowanym do mężczyzn, co szczerze nas nie dziwi bo na nadgarstku męskim wygląda wprost obłędnie. Uwielbiamy zaskakiwać a w naszym działaniu projektowym staramy się raczej łączyć niż dzielić i segregować dla ta współczesna bransoletka została zaprojektowana w taki sposób aby była wzorem bransoletki unisex. I udało się! Czarna bransoletka nie tylko świetnie wygląda na męskim nadgarstku ale również zachwyca na nadgarstku damskim i w żaden sposób nie odbiera mu kobiecości. To jeden z przykładów naszych niesamowitych wzorów kiedy bransoletki unisex noszone przez mężczyzn wyglądają obłędnie męsko a noszone przez kobiety stają się kobiece. Ta szlachetnie prosta bransoletka wykonywana jest przez nas z najwyższej jakości włoskiego kauczuku w kolorze szlachetnej i głębokiej czerni oraz elementów srebrnych z najwyższej jakości stali chirurgicznej i stali nierdzewnej. Prezentowana intrygująco i jednocześnie zachwycająco industrialna bransoletka pasuje zarówno do miejskich lub sportowych stylizacji jak i bardziej formalnych czy nawet eleganckich zestawień ubioru. Oryginalne bransoletki z tego modelu uwielbiają również osoby ubierające się bardzo awangardowo bo ona w niesamowity sposób dostosowuje się do stylu. Jest też niezwykle lekka i doskonale układa się na nadgarstku świetnie go eksponując. Wykonywana jest przez nas również jako złota bransoletka w wersji z elementów metalowych wykonanych z najwyższej jakości mosiądzu a to zestawienie również jest doskonałym wzorem bransoletki unisex. Nasza oryginalna biżuteria autorska świetnie wygląda zarówno na męskim jak i na kobiecym nadgarstku.
love
ps.
Oczywiście ta modna bransoletka męska czeka na Was nie tylko w naszym sklepie internetowym. Wśród ogromu innych niesamowitych wzorów oferuje ją Wam także nasz modny butik autorski.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy